Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Kapely

Kategorie:

Hudební agentura Katalog - Kapely - Infinity - grafika

Pěvecké trio ve složení: Adriana Marie, Barbora Fialová a Ivy Hoang, jež si zakládá hlavně na zpěvu harmonií - to jsou INFINITY. Při tvorbě děvčata plně využívají svoji mladistvost a hravost v souladu s výběrem coverů a prezentace jejich autorských písní. Cílem kapely Infinity je tvořit autorskou hudbu i texty a zaplnit tak vzniklou díru na české hudební scéně. Ve své hudbě kombinují zajímavé harmonie a netradiční aranže s mladistvou energií, zápalem a...

Kategorie:

Hudební agentura Katalog - Kapely - VoKoBere - grafika

Zpívající trio hudebníků - Jiří Vondráček, Tomáš Berka a Petr Kocman - jména, která netřeba dlouze představovat. Skupina VoKoBere přináší na svých koncertech melodické písničky s velmi efektními trojhlasy v akustickém pojetí + percussions. Kapela má za sebou velice úspěšné koncertní turné s Lucií Vondráčkovou a další koncertní spolupráci s Martou Kubišovou, Zuzanou Michnovou, Šárkou Rezkovou a dalšími.

Kategorie:

Agentura Katalog - Kapely - Devítka - grafika

Devítka je folková hudební skupina, jež byla založena v roce 1992. Frontmanem kapely je kytarista, zpěvák a skladatel Honza Brož, jehož jste mohli patnáct let společně s Jindřiškou Brožovou vídat i ve skupině Žalman a spol..

Kategorie:

Hudební agentura Katalog - Kapely - Neřež - grafika

Kapela Neřež vystupuje jako kvartet ve složení: Filip Benešovský (basa, zpěv), Robert Fischmann (flétny, perkuse, zpěv), Vít Sázavský (kytara, viola, zpěv) a Zdeněk Vřešťál (kytara, foukací harmonika, zpěv). Pro menší sály a prostory lze nabídnout i variantu Neřež Trio (Benešovský, Sázavský a Vřešťál). Program vystoupení kapely Neřež se skládá z největších hitů skupiny Neřež (V pořádku, Nad tebe není, Podivín aj.), kapela hraje samozřejmě i nejznámější písně jejich původní kapely Nerez (Já s tebou žít nebudu, Za poledne, Černá voda, Do posledního dechu, Javor aj.). ..

Kategorie:

Agentura Katalog - Kapely - Lokomotiva - grafika

Skupina Lokomotiva byla v současném složení dána dohromady již v roce 1994. Nejdříve vystupovali pod názvem Crazy Rock´n´Roll Train a jejich touhou bylo rozsekat všechno rockenrolem. Rokenrolové harašení (jak se ostatně jmenuje i jedno z jejich alb) v nich samozřejmě přetrvává, nicméně název se rozhodli zjednodušit.