Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Jiří Vondráček & Petr Kocman

Jiří Vondráček & Petr Kocman

Hudební agentura Katalog - Kapely - VoKoBere - grafika

Jiří Vondráček a Petr Kocman - jména, která netřeba dlouze představovat. Oba přináší na svých koncertech melodické písničky s velmi efektními dvojhlasy v akustickém pojetí + percussions. Oba hudebníci za sebou mají velice úspěšné koncertní turné s Lucií Vondráčkovou a další koncertní spolupráci s Martou Kubišovou, Zuzanou Michnovou, Šárkou Rezkovou a dalšími umělci z tuzemské hudební scény.

Hudební kořeny tohoto dua muzikantů můžeme nalézt ve skupinách Marsyas, Greenhorns a dalších.. V hlavním koncertním repertoáru kapely jsou takové hity jako například: Máš chuť Majoránky, Leaving on a Jetplane, Růže z Jericha, Týden, Home, Svatební, Blues na Večer, Crazy Man, Velká láska, Kousek štěstí a další...

Hudební agentura Katalog - Kapely - VoKoBere - grafika

Vystoupení Jiřího Vondráčka a Petra Kocmana je kombinací vlastního repertoáru a toho nejlepšího ze světové pokladnice sborových skladeb od Beatles, Eagles, J.Denvera nebo Marsyas.

Vystoupení obou muzikantů je vhodné například pro nejrůznější společenské a sportovní akce, VIP večírky, koncerty v kulturních domech a klubech, venkovní kulturní akce, festivaly, městské slavnosti a další. Délka vysoupení 130minut (s přestávkou), nebo 30, eventuelně 60 minut pro vystoupení v rámci rozsáhlejší akce, nebo festivalu. Po dohodě lze zajistit i variantu s hostem - místní mladý interpret, některý z festivalu Porta, zajímavý písničkář a další...

Pro správné vyznění celého vystoupení předpokládáme dobrého zvukaře s kvalitní zvukovou aparaturou, případně lze zajistit vlastního zvukaře.

Technické požadavky a playlist poskytneme na požádání.

V případě zájmu o vystoupení Jiřího Vondráčka a Petra Kocmana nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.

 

Několik fotografií z archivu skupiny

VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere

 

 

Kategorie: