Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

VoKoBere

Vokobere

Hudební agentura Katalog - Kapely - VoKoBere - grafika

Zpívající trio hudebníků - Jiří Vondráček, Tomáš Berka a Petr Kocman - jména, která netřeba dlouze představovat. Skupina VoKoBere přináší na svých koncertech melodické písničky s velmi efektními trojhlasy v akustickém pojetí + percussions. Kapela má za sebou velice úspěšné koncertní turné s Lucií Vondráčkovou a další koncertní spolupráci s Martou Kubišovou, Zuzanou Michnovou, Šárkou Rezkovou a dalšími.

Hudební kořeny pop-folkové skupinyVoKoBere můžeme nalézt ve skupinách Marsyas, Greenhorns, nebo Corpus Delicti. V hlavním koncertním repertoáru kapely jsou takové hity jako například: Máš chuť Majoránky, Leaving on a Jetplane, Růže z Jericha, Týden, Home, Svatební, Blues na Večer, Crazy Man, Velká láska, Kousek štěstí a další...

Hudební agentura Katalog - Kapely - VoKoBere - grafika

Vystoupení skupiny VoKoBere je kombinací vlastního repertoáru a toho nejlepšího ze světové pokladnice sborových skladeb od Beatles, Eagles, J.Denvera nebo Marsyas.

Vystoupení skupiny VoKoBere je vhodné například pro nejrůznější společenské a sportovní akce, VIP večírky, koncerty v kulturních domech a klubech, venkovní kulturní akce, festivaly, městské slavnosti a další. Délka vysoupení 130minut (s přestávkou), nebo 30, eventuelně 60 minut pro vystoupení v rámci rozsáhlejší akce, nebo festivalu. Po dohodě lze zajistit i variantu s hostem - místní mladý interpret, některý z festivalu Porta, zajímavý písničkář a další...

Pro správné vyznění celého vystoupení předpokládáme dobrého zvukaře s kvalitní zvukovou aparaturou, případně lze zajistit vlastního zvukaře.

Technické požadavky a playlist poskytneme na požádání.

V případě zájmu o vystoupení skupiny VoKoBere nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.

 

Několik fotografií z archivu skupiny VoKoBere

VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere VoKoBere

 

 

Kategorie: